Ümraniye’deki cinsel ilgi imgeleri ile ilgili inceleme başlatıldı

İstanbul Bebek’te kıyıda güpegündüz yaşanan cinsel münasebet imajları gündem olmuştu. Benzeri bir olayın Ümraniye’de yaşandığı sav edildi. Toplumsal medyada paylaşılan manzaralarda caddede cinsel bağlantıya girildiği görülüyor. Polis, olayla ilgili çalışma başlattı. Olayın gece yaşanmasının şüphelilerin kimliklerinin tespitini zorlaştırdığı kaydedilirken, manzaraların eski olabileceği de belirtildi.

Toplumsal medyada, 2 gün evvel paylaşılan, güpegündüz Bebek Kıyısı’nda 2 kişinin cinsel bağlantıya girdiğinin görüldüğü paylaşım büyük reaksiyona sebep olmuştu. Herkesin gözü önünde yaşanan rezilliğin toplumsal medyada yayınlanması üzerine Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü grupları harekete geçmişti.

Şüphelilerin Carmen Maria T. ve Özgür K. olduğu belirlenmişti. Romanya kökenli olduğu ve Türk vatandaşlığına geçtiği öğrenilen Carmen Maria T. ve Özgür K. gözaltına alınmıştı. Ruhsal problemleri olduğu öğrenilen Carmen Maria A. süreçlerin akabinde ruh ve hudut hastalıkları hastanesine sevk edilirken Özgür K. ise kendisini savunamayacak şahsa cinsel istismar cürmünden tutuklanmıştı.

BU KERE ÜMRANİYE ARGÜMANI

Bebek’teki olay yeniliğini korurken benzeri bir manzara daha toplumsal medyada gündem oldu. Ümraniye Altınşehir Metro Durağı’nda yaşandığı argüman edilen manzaralarda 2 kişinin cinsel bağlantıya girdiği görülüyor.

Gece kaydedildiği görünen manzaralar kısa müddette 1 milyon 600 bin kişi tarafından izlenirken, manzaralara reaksiyon yorumları yağdı.

İstanbul polisi o manzaralarla ilgili çalışma başlattı. Bölgedeki güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis takımlarının şimdi şüphelileri tespit edemediği öğrenildi. Kelam konusu imgelerin eski olabileceği belirtildi.