Türk internet fenomeni genç bayana toplumsal medya şantajı! Şantajdan çok şantajcılara verdiği cevap konuşuluyor

8 Haziran’da telefonunun çalındığını açıklayan Pucca ismiyle bilinen toplumsal medya fenomeni ve müellif Selen Pınar Işık, telefonu çalındıktan sonra yaşadıklarını açıkladı. Instagram hesabından yaşadığı süreci paylaşan Pucca Selen Pınar Işık, bilhassa ergenlik çağındaki kız çocuklarını uyararak “şantaj yapılırsa annenizle paylaşın o sizi kesinlikle anlar” dedi.

‘UYGUNSUZ FOTOĞRAFLARIMA 500 BİN LİRA İSTEDİLER’

Oyuncu Serhat Osman Karagöz ile evliliğinden bir çocuğu olan 1987 doğumlu Selin Pınar Işık toplumsal medyada Pucca ismi ile biliniyor. İnternet fenomeni Pucca Selin Pınar Işık 8 Haziran gecesi telefonunun çalındığını belirtti. Telefonunu çalanların kendisine dönerek telefonda bulunduğunu tez ettikleri uygunsuz fotoğraflarını toplumsal medyada yayınlamamaları karşılığında 500 bin lira istediklerini açıklayan Pucca Selin Pınar Işık “telefonumda o cins fotoğraflar bulundurmayacak kadar internet kaşarıyım” dedikten sonra şantajcılarına hodri meydan dedi.

PUCCA SELİN PINAR IŞIK ŞANTAJCILARINI Tİ’YE ALDI

Uygunsuz fotoğraflarını toplumsal medyaya servis ederiz diyenlere telefonumda uygunsuz fotoğraflar bulundurmayacak kadar akıllıyım diyen Pucca Selin Pınar Işık “arkadaşlar uygunsuz fotoğraflarını paylaşacağım diyeceklerine fotoshopsuz fotoğraflarını paylaşacağız deseydiler daha akla yatkın olurdu” dedi. Fotoshopsuz fotoğraflarının toplumsal medyaya düşmesi ile ilgili şantajcıları ile dalga geçen Pucca Selin Pınar Işık takipçilerinden de şayet kendisine ilişkin olduğu tez edilen uygunsuz fotoğraflarını paylaşırlarsa beğenmelerini tavsiye etti.

ERGEN KIZLARIMIZI TUZAĞA DÜŞÜRÜYORLAR

Pucca Selin Pınar Işık toplumsal medyada telefonunun çalındığını ve daha sonra uygunsuz fotoğraflarını paylaşırız diye kendisine şantaj yapıldığını açıkladıktan sonra onlarca bayandan bildiri aldığını belirterek kendisine yapılanların benzerinin öbür bayanlara da yapıldığını tabir etti. Bilhassa ergenlik çağında olan genç kadnları uyaran Pucca Selin Pınar Işık “özellikle ergen kız kardeşlerim bu durumda kalırlarsa kesinlikle annelerine durumu aktarmaları gerektiğini” söyledi. Pucca Selin Pınar Işık şantaja maruz kalan genç bayanların asla korkmaması gerektiğinin altını çizerek “mutlaka annenize anlatın o sizi anlayacaktır zira annelerinizde bu yoldan geçmiştir ve ya akranlarının başına bu çeşit olaylar gelmiştir” dedi.

EŞİNE YETERLİ Kİ SENİ BOŞAMIŞIM YAZILI ÇELENK GÖNDERMİŞTİ

Sosyal medyada Pucca’ ismiyle tanınan internet fenomeni ve müellif Selen Pınar Işık, eski eşi olan ünlü oyuncu Serhat Osman Karagöz’a ’14 Şubat Sevgililer Günü’nde ”Çok şükür güzel ki seni boşamışım’ yazılı bir çelenk göndermişti. Çiftin bu evliliklerinden Batı isminde bir çocukları bulunuyor.

Sizce de Pucca telefonunda uygunsuz fotoğraf bulundurmayacak kadar akıllı mıdır?