Toplumsal Medyanın Lisanına Düştü! Ünlü Oyuncuyu Paylaştığına Bin Pişman ettiler.. Fotoğraftaki Ayrıntı Başına Büyük İş Açtı

Best Model of Turkey yarışında “Best Fotomodel” seçildikten sonra keşfedilen ve rol aldığı imaller ve Survivor müsabakası ile doruğa çıkan Barış Murat Yağcı toplumsal medyadaki faal yüzlerden biri.

PAYLAŞMAZ OLAYDI

Kocamın Ailesi, Kiralık Aşk ve Şevkat Yerimdar üzere üretimlerle rol alan ve isminden kelam ettiren ve son olarak Survivor 2022: All Star’da uzunluk gösteren Barış Murat Yağcı’nın bakımsız tırnakları dikkat çekti.

SOSYAL MEDYA ‘BAKIM YAP’ ÖNERİSİ

31 yaşındaki oyuncu Barış Murat Yağcı 1.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla görenleri şaşkına çevirdi.

Ürün reklamı yapan Barış Murat Yağcı’nın kirli ve bakımsız tırnakları takipçilerinin gözünden kaçmadı.
Yağcı’nın tırnağındaki kirler, toplumsal medya kullanıcılarından reaksiyon aldı. Takipçileri oyuncunun kendisini uygunca saldığını ve bakımına dikkat etmediğini savundu.

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR, NERELİ?

21 Ocak 1991, İzmir doğumlu olan Barış Murat Yağcı, 2020 yılında Survivor’a katıldı ve ikinci oldu.

Bahçeşehir Üniversitesi Milletlerarası bağlar kısmından mezun olan Yağcı ikinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi Spor idaresi kısmında eğitimine devam etmektedir.

Efes Pilsen’de profesyonel olarak Barış Murat Yağcı, sakatlandıktan sonra spor hayatına devam edemedi. Yağcı, bir devir modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey isimli yarışa katılıp “Best Fotomodel” seçildikten sonra üretimciler tarafından keşfedildi. Birinci oyunculuk tecrübesini, 2014 yılında yayımlanmış olan Kocamın Ailesi isimli dizide Akın karakterini canlandırarak yaşadı.

Barış Murat Yağcı’nın rol aldığı öteki dizler ise şöyle:

– 2014 yılında yayımlanan Figüran isimli sinema sinemasında Pelin Şafak’ın arkadaşı olarak rol aldı.

– 2015 yılında yayımlanan Kiralık Aşk isimli dizide Eymen karakterini canlandırdı.

– 2017 yılında yayımlanan Şevkat Yerimdar isimli dizide ise Bora karakteri ile uzunluk gösterdi.

– 2018 yılında yayımlanan Sosyetik Gelin isimli televizyon sinemasında rol aldı.

Sizde toplumsal medya kullanıcıları üzere ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı’nın kirli tırnaklarına mı takıldınız? Bakımsızlığı Barış Murat Yağcı’nın gözden düşmesine mi neden olur?


Bu Optik İllüzyondaki 9 Hayvandan Birinci Hangisini Görüyorsunuz? Birinci gördüğünüz Hayvan Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor


Yanan Çaydanlık Nasıl Temizlenir? İşte Çaydanlıklarınızı Kurtaracak Mucize Çözüm


Optik İllüzyon: Fotoğrafta Birinci Gördüğünüz Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor… Haydi Günün Eğlenceli Kişilik Testini Sizde Yapın…