Şampuanınıza Şeker Ekleyin Mucizeye Şahit Olun! İşte Herkesin Şampuanına Şeker Eklemesinin Eksiksiz Nedeni

Herkes hoş, parlak, sağlıklı saçlara ve tercihen onunla birlikte sağlıklı bir saç derisine sahip olmak ister. Bu günlerde harika saç başlığına ulaşmanıza yardımcı olacak bir ton saç bakım eseri bulmak sıkıntı olmasa da, saç derisi birden fazla saç bakımı rutininde çoklukla unutulur. Bu bahiste size yardımcı olmak için buradayız!

KAFA DERİSİ

Yüzünüzdeki deride olduğu üzere, baş deriniz de meyyit deri hücreleriyle doludur. Bu meyyit deri hücreleri baş derinizin kaşınmasına neden olabilir. Ayrıyeten saçınızın muhtemelen olmasını istediğinizden daha az sağlıklı ve parlak görünmesine neden olabilir. Öteki bir deyişle, saçınıza olduğu kadar saç derinize de güzel bakmanız kıymetlidir. Fakat bunu nasıl yapabilirsin? Meyyit deri hücrelerinin baş derinizden atıldığından nasıl emin olursunuz?

ŞEKER

Tek yapmanız gereken şampuanınıza biraz şeker eklemek! Tıpkı yüzünüz üzere, baş derinizin de tüm meyyit deri hücrelerinden kurtulmak için orta sıra düzgün bir fırçalamaya gereksinimi vardır. Şampuanınıza biraz şeker eklediğinizde, temelde doğal bir kese oluşturmuş olursunuz. Şeker nedeniyle, meyyit deri hücrelerini saç derinizden nazikçe ovalarsınız ve onlar duş masrafından durulanır. Kıymetli eserlere gereksiniminiz yok! Yeniden de saç derinizi her gün şekerle ovmamanız gerektiğini bilmekte yarar var. Üç yahut beş yıkamada bir kere kafidir.

ŞEKERLİ ŞAMPUANIN YARARLARI NELER?

Sağlıklı bir saç derisine sahip olduğunuzda saçlarınızda bir o kadar sağlıklı olur. Hem sağlıklı hem de bakımlı saçlar elde etmek için şampuanınıza şeker eklerseniz, baş derisinde yer alan yağların temizlenmesine ve meyyit derilerin yok olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede nemlendirici ve saç kremi üzere saç bakım eserlerinizin saçlarınıza olan tesirini 2 katına çıkarır ve daha besbelli düzeye getirir. Şampuana ekleyeceğiniz şeker saçlarınızın son derece pak, sağlıklı ve nemli görünmesine yardımcı olur. Böylelikle saçlarınız adeta istediğiniz üzere, güzelliğinizin bir kesimi haline gelicektir.