İngiltere’nin göbeğinde inanılmaz anlar… Elinde kürekle arabasından indi, ortalığı savaş alanına çevirdi!

‘Londra çılgınlığı’ başlıklı video Twitter’a yüklendiği andan beri on binlerce kişi tarafından izlendi ve paylaşıldı.

Videoda, bir kadının arabasının kapısını açmadan önce bir başka sürücüye bağırdığı görülüyor.

Bir görgü tanığı tarafından çekilen görüntülerde, bir kadının elinde kürekle aracının içindeki bir adama defalarca “arabama vur” ve “polisi arayın” diye bağırdığı görülüyor.

Kadının daha sonra sürücü kapısını açmaya çalıştığı ve araçların içindeki adam kapıyı kapatmaya çalışırken onunla boğuştuğu görülüyor.

SÖZLÜ KAVGA FİZİKSEL ŞİDDETE DÖNÜŞTÜ

Tam o sırada adam “arabama tekrar vur” diye bağıran kadının karşısına çıkmak için dışarı çıkıyor.

Sürücü daha sonra araçtan iniyor ve kadını bir minibüsün yan tarafına ittiği görülüyor, burada adam onu ​​itmeden önce birkaç saniye itişiyorlar.

Ancak tüm bu olup bitenlerin arasında kadının elinde devasa bir kürek olduğu dikkatlerden kaçmıyor…

Kadın küreği başının üzerine kaldırıp saldırıya geçmeden önce adamla itişip kakıştıkları görülüyor.

Elinde kürekle erkek sürücüye doğru koşan kadın kendisini darbeden korumak için kollarını kaldıran sürücüye vurmaya başlıyor.

Bu akılalmaz anlar üçüncü bir sürücünün aracından inip kavgayı ayırmak için olay yerine doğru hareketlenmesiyle sona eriyor ve kürekten zor kurtulan adam arabasına geri dönüyor.

KÜREKLİ KAVGA SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Her anı kameralara yakalanan bu inanılmaz kaos sosyal medyada adeta yoruma boğuldu.

İngiliz basını olayla ilgili olarak Londra Metropolitan polisiyle temasa geçti.

Bu saldırı tam da Londra’da 27 Ağustos’ta saat 22:00’de Londra’nın South Norwood kentinde bir gazete bayisinin önünde 19 yaşındaki bir kadına saldıran bir kalabalığın kameralar tarafından yakalanmasından kısa bir süre sonra geldi.

LONDRA’DA ŞİDDET TIRMANIYOR

Bir düzine kişi tarafından yer düşürülüp yumruklanıp tekmelenen kadın o sırada çaresizce başını korumaya çalışıyordu. Bu görüntüler de sosyal medyaya yansıdı ve büyük infial yarattı.

Polis daha sonra hastaneye kaldırıldığını ve hayati tehlike oluşturmayan yaralar nedeniyle tedavi edildiğini doğruladı. Kavgayı neyin başlattığı ise belirsizliğini koruyor.

Günler önceyse bir Audi’nin Londra’nın işlek bir caddesinde bir grup insana çarparak en az beş kişiyi yaraladığı ortaya çıkmıştı.