Hakan Çalhanoğlu’na ceza kapıda

İtalyan basını, Hakan Çalhanoğlu’nun Türkiye’de verdiği röportajda teknik yönetici Inzaghi’yi eleştirmesi nedeniyle ceza alacağını yazdı.

Corriere dello Sport’un haberine nazaran geçtiğimiz günlerde Türkiye’de Tivibuspor’a röportaj veren Hakan Çalhanoğlu’nun Inter idaresini kızdırdığını yazdı.

Röportajında ligde oynanan kritik Milan derbisinde kendisinin ve Perisic’in oyundan çıktıktan sonra maçı kaybettiği söyleyen Çalhanoğlu’nu para cezasının beklediğini tez etti.


“Şahsi fikrim yenilgiye katkısı oldu”

Milli futbolcumuz röportajda Inzaghi ile ilgili 75’te 3 değişiklik yaptı hoca. Ben, Barella ve Perisic oyundan çıktık biz. Sonra maç değişti 1-1 ve 2-1’i yedik. Orada hocanın da katkısı oldu maçta benim şahsi fikrim. Kendisine de söyledim. Ondan sonraki maç kupada onları yendik.sözlerini kullanmıştı.

Özür diledi

Çalhanoğlu röportajın akabinde ise yaptığı açıklamada kelamlarının yanlış anlaşıldığını belirterek, Bazı sözlerim medya tarafından yanlış anlaşıldı. Olağanüstü bir teknik yönetici olarak gördüğüm ve benim Inter’e gelmemi çok isteyen, bana güvenen Bay Inzaghi’yi eleştirmedim.diye konuştu.