Galatasaray Teknik Yöneticisi Domenec Torrent, iki transfer istedi!

Galatasaray’daki geleceği bilinmeyen olan teknik yönetici Domenec Torrent’in yeni dönemle ilgili raporunda kesinlikle bir forvet alınmasını istediği öğrenildi.

Milliyet’in haberine nazaran, Bafetimbi Gomis, Mostafa Mohamed ve Mbaye Diagne’nin mukavelesinin devam etmesine karşın forvet desteği isteyen İspanyol teknik yöneticinin bu mevzuyla ilgili ön çalışmalara başladığı ve bir liste de hazırladığı belirtildi.

Torrent’in, Gomis ile Mohamed’in performansını kâfi bulmadığı, Diagne’nin ise ağır sakatlıktan çıkmasının handikapları üzerinde durduğu öğrenildi.

59 yaşındaki İspanyol teknik yöneticinin yeniden pas oyununda da kendilerine katkı sunacak, defansif tarafı yeterli olan bir kesici 6 numara desteğini de mecburî olarak gördüğü belirtildi. Lakin sarı-kırmızılıların teknik işvereninin asıl garantisinin, kiralıktan dönecek oyuncular olduğu belirtildi.

YUNUS VE AKBABA UMUDU

Dönemi Adana Demirspor’da geçiren Yunus Akgün’den çok ümitli olan Torrent’in genç futbolcuyu büyük potansiyel olarak gördüğü aktarıldı.

Torrent’in yeniden Alanyaspor’da kiralık olarak forma giymiş olan Emre Akbaba’nın da kendilerine büyük katkı vereceğini beklediği bildirildi.