Değirmenci’den Küçükkaya’ya: Halk TV, parayla pulla ölçülemeyecek kadar varlıklı

Fox TV’den Halk TV’ye transfer olan İsmail Küçükkaya’nın dünkü programında sarf ettiği kelamlar İrfan Değirmenci’nin yansısını çekti. Halk TV’de ana haber bülteninin sunucusu olan Değirmenci, kanalın ‘parayla pulla ölçülemeyecek kadar güçlü’ olduğunu söyledi.

Halk TV’deki yayınında konuşan İsmail Küçükkaya, “Biz yoksul bir kanalız. Lakin amaçları olan, hayalleri olan, umutları olan ve daha kıymetlisi geleceği olan bir kanalız. Ben bu vizyon için geldim. Memleketler arası bir markanın kanalından çıkıp diğer bir kanala gelmek kolay değil” demişti.

İrfan Değirmenci de, “Halk TV’nin zenginliği, gazeteciliğin namusuna sahip çıkan basın işçilerinin varlığıdır. Halk Tv’nin zenginliği ondan asla vazgeçmeyen, sıkıntı vakitlerinde dayanak olan seyircisinin varlığıdır. Bu manada çok varlıklı bir kanaldır bu kanal. Parayla pulla ölçülemeyecek kadar zengin” diye paylaşım yaptı.

Sunucu Gökmen Karadağ’ın da ismi Korkmaz Karaca ve Sezgin Baran Korkmaz’la anılan İsmail Küçükkaya’ya reaksiyon olarak Halk TV’den ayrıldığı sav edilmişti. (HABER MERKEZİ)