Acun Ilıcalı’dan ‘Fenerbahçe Başkanlığı’ sorusuna cevap

Fenerbahçe, yeni dönem hazırlıkları kapsamında yarın saat 20.30’da Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu’nda Hull City ile karşı karşıya gelecek.

Maç öncesinde Hull City Lideri Acun Ilıcalı, lider yardımcısı Tan Kesler, teknik yönetici Shota Arveladze ve futbolcu Ozan Tufan, bir otelde düzenlenen basın toplantısına katıldılar.

Acun Ilıcalı, “Fenerbahçe başkanlığını düşünüyor musunuz” sorusuna “Fenerbahçe başkanlığını düşünmüyorum. Çok yakın dostum olan Ali Koç, şu anda lider. Sabahtan akşama kadar, günde 15-20 saat Fenerbahçe için bir gayret içerisinde. Sportif başarısızlıklar olmuş olabilir lakin bir deneyim vakti geçirmek gerekiyor başkanlıkta. Liderimiz bu süreci geçirdi. Kulübün geleceğini çok parlak görüyorum. Ne vakit istenirse elimden gelen her yardımı kulüp için yaparım. Bunu söylememe de gerek yok” karşılığını verdi.

‘NBA’DE BİR EKİP ALMAK İSTERİM’

Acun Ilıcalı ayrıyeten, “Başka bir spor kısmında bir çalışmanız var mı” sorusu üzerine, “Şu an bir planım yok lakin ileride durumum olursa, NBA’de bir ekip almak isterim” dedi. (HABER MERKEZİ)